Hoşgeldiniz

Erpilic'in ve bayilerinin birlikte yapmış oldukları operasyonların yönetildiği ve bu operasyonlara ait tüm bilgi akışının yönlendirildiği e-portal çözümüdür.

Değişim ve gelişimin ardındaki büyük güç teknoloji ve bilgiye yapılan yatırımlardır. Bilginin doğru şekilde kullanılması ve analiz edilebilmesi beraberinde karlılığı ve rekabet gücünü getiriyor.

Firmamızda bu anlamda teknolojiye yatırım yaparak İstanbul Sanayi Odasının düzenlemiş olduğu Türkiyenin en büyük 500 firması arasında 92. firması olma başarısını göstermiştir. B2B firmamız tarafından bir iş yapma feksefesi olarak değil bir yaşam felsefesi olarak görülmekte yatırımlarımız bu anlamda ilerlemektedir. .

 

İleri İşlenmiş Ürünlerimiz

3 dakikada sağlıklı lezzet sofranızda. Nugget, Kadınbudu Köfte, Şinitzel, Misket Köfte , Kroket, Parmak Köfte, Parmak Köfte, Cordon Bleu, Hamburger, Çıtır Burger, Göynük Köfte, Bulgurlu Köfte, Piliç Döner, Piliç Kebap çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimizin hzimetindeyiz.

 

Ayrıntıları Web Sitemizden Takip Edebilirsiniz.

 

Eğitim Videolarımız

Sistemlerimizi daha performanslı kullanabilmeniz amacıyla sizin için hazırladığımız eğitim videolarına bu linkten ulaşabilirsiniz. Siştemlerimizi geliştirdikçe videolarımızı eklemeye devam edeceğiz.

B2B’yi bir iş yapma felsefesi olarak görmenin ötesinde, gelecekle ilgili oluşumların düşünülenden daha yakın bir sürede ülke ticaretinde hayata geçirilmesi için önemli bir katalizör olarak değerlendirmekteyiz.

Ayrıntılar İçin.